Coaching grupowy – skuteczny!

Wszyscy znamy te książki i szkolenia, które głównie służą temu, by odbiorca zdał sobie sprawę z własnej ignorancji i uświadomił, że bez konkretnej pomocy eksperta niewiele może zrobić.

Skuteczny coaching grupowy, autorstwa Jennifer Britton, sytuuje się dokładnie na antypodach takiego podejścia. Zgodnie z tym, co głosi podtytuł: zasoby – narzędzia – metody, książka jest precyzyjną mapą drogową aktualnego stanu wiedzy nt. tej odmiany coachingu. Może się według niej orientować coach, który dopiero rozpoczyna pracę grupową, może korzystać z niej jak z vademecum doświadczony coach z praktyką w tej dziedzinie. Bez wahania poleciłam ją absolwentce Studiów Coachingu Mukoid, która „na gwałt” potrzebowała poznać podstawy coachingu grupowego, by przygotować się do rozmowy z klientem.

Kolejny raz jakość Wydawnictwa Co&Me bije w oczy. Seria książek dla coachów to ewenement dbałości nie tylko o najwyższy poziom merytoryczny tekstu, ale i rzetelność tłumaczenia, nienaganny standard edycji. Moim zdaniem, książki wydawane przez Firmę Darka Niedzieskiego coachowie mogą kupować w ciemno

Muszę jednak podkreślić – podobnie jak większość pozycji Co&Me – także Skuteczny coaching grupowy jest lekturą dla zawodowych coachów, niekoniecznie zaś dla amatorów, którzy sądziliby, że mogą z niej poznać tajniki profesji (do tego niezbędne jest odbycie sensownego szkolenia i wiele godzin praktyki!).

Polecam!

Skuteczny coaching grupowy, Jennifer J. Britton, Co&Me Publishing

Sklep internetowy: darekniedzieski.shoplo.com

Wpisz kod rabatowy:   MUKOID2017 aby skorzystać z 10% upustu.

Ewa Mukoid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *